O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ile Keita ma jeszcze tych klonów bo już nie nadążam ;P

0

Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie...

P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D

0

tez bym tak chciała :)

0

Można prosić o reup na jakiś inny serwer ?

Zobacz wszystkie

0

znowu Pique w głowe :/

0

Mecz świetny !

Keita wymiata. Szkoda, tylko że Gaurdiola, zmienił Pique. Zauwazyliście, że praktycznie jak jest zmiana Pique - Marquez to tracimy gola? Bez jajec:D

A tak off topowo to fajne wino dziś widziałam - "Don Guardiola" :D

0

Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie...

P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D

0

http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=79539 tutaj można obejrzeć dopóki koledzy nie wstawią :)

0

Niech Pep zdejmie Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?